Izložba slika Miodraga Mika Uzelca u KIC-u


Jedanaesta samostalna izložba slika Miodraga Mika Uzelca biće otvorena u utorak, 12. maja, u holu Kulturno-informativnog centra „Budo Tomović” u 20 sati.

Izložbu će otvoriti pjesnikinja Vjera Bojanić i moći će da se pogleda do 26. maja.

Miodrag Miko Uzelac rođen je u Zmajevu kod Vrbasa 1950. godine. Osnovnu i srednju školu završio je u Titogradu današnjoj Podgorici, gdje i danas živi. Do sada je imao deset samostalnih od relevantne kritke, veoma zapaženih izložbi i tridesetak kolektivnih. Učesnik je nekoliko umjetničkih kolonija i član ULUSCG.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


16 − nine =