Budući dakle, da u Crnoj Gori nema nikakve određene vlasti, koja bi ljude čuvala i branila od sile i nepravde, nego svaki sam treba da se čuva i brani, tako je osveta onamo postala sveta dužnost.
KOMPLETAN TEKST MOŽETE PROČITATI
AKO KLIKNETE NA NASLOVNU STRANU


