Sigurno ste bar jedno ljeto proveli na prelijepim hercegnovskim plažama i uživali ispijajući osvježavajuće
piće u kafićima na obali. Ali, da li ste ikada posjetili ovaj gradić zimi? Jako je interesantan kao i ljeti.
Mnogo sam vezana za ovaj grad…tu sam dobila moje prvo zaposlenje pa sam upoznala ovaj primorski
gradić i zimi i ljeti…
Cvijet mimozu su davno donijeli mornari čak iz daleke Australije! Tako Hercegnovljani dane u februaru
provode u raspoloženju sa gostima, ljubiteljima ovog nježnog, zimskog cvijeta, žutog kao Sunce…
KOMPLETAN PRILOG MOŽETE VIĐETI
AKO KLIKNETE NA FOTOGRAFIJU


